Машинка за шишање – Lexical LHC-5633

790.00 ден

Машинка за шишање – Lexical LHC-5633

Шифра 3821

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Машината за коса LHC-5633 нуди практично и ефикасно искуство за сечење со модерни карактеристики. Опремен со копче за вклучување/исклучување и 2 брзини, нуди флексибилност во процесот на сечење. Дигиталниот дисплеј го олеснува следењето на поставките.

Тримерот се напојува со литиумска батерија од 600 mAh, што обезбедува долго време на користење. Материјалот за сечилото од легиран челик обезбедува прецизно и издржливо сечење. 2-часовното брзо полнење овозможува брзо користење, обезбедувајќи до 1 час континуирано работно време. Брзината на ротација од 7200 вртежи во минута обезбедува ефикасно сечење.

Вклучените додатоци се кабел за полнење Type-C, 3 гранични чешли за различни должини на сечење, четка за чистење и масло за подмачкување за сечилата.