Smart TV Box Leovin – HK1Max

3,490.00 ден

Smart TV Box Leovin – HK1Max

Шифра 3415

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Опис

Претворете го стариот телевизор во Smart TV со помош на овој Smart TV Box

Гледајте во Full HD резолуција 1920 x 1080, 3D филмови, играње игри, преглед на видеа, слики и документи, Youtube, Skype, Facebook, следете вести, слушајте радио… се што можете да замислите, со помош на апликациите кои самите ќе ги симнете од Play Store

Слот за меморискс СД картичка

УСБ порта

Жичана и безжична интернет конекција

Комплетот содржи: 1 x HK1 Max Smart TV Box, напојување, HDMI кабел, далечински управувач