Прекривка за нозе

2,290.00 ден

Прекривка за нозе

Шифра 4259

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4259 Ознака:

Опис

Едноставна за употреба, лесно се поставува

Штити од ветар, студ и дожд

Универзална големина