Попуст!

Безжичен караоке звучник 2×8″ KIMISO QS-8201

2,190.00 ден

Безжичен караоке звучник 2×8″ KIMISO QS-8201

Шифра 4736

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Безжичен караоке звучник 2 x 8″ со жичен микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Вградена батерија од 2200 mAh кој овозможува работа до 3-4  часа

Димензии: 24 x 20 x 59 cm

Излезна моќност 2 x 10 W

Фрекфентен опсег 100 Hz – 20 KHz