Mини кружна пила – Iskra GX-MC012

4,790.00 ден

Mини кружна пила – Iskra GX-MC012

Шифра 4546

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4546 Ознаки:

Опис

Јачина: 450W

Напон: 230-240V~50Hz

Вртежи: 3400/min-1

диск  ø 54,8 mm

Длабина на рез (max): 12 mm

Удобна дршка

3 диска

Должина на кабел: 1,8m

Пакување: куфер

Димензии на пакување (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (В)

Нето тежина: 2,3 kg

Бруто тежина: 2,45 kg

Гаранција 24 месеци