Мултифункционален ласерски принтер HP MFP M141a

7,490.00 ден

Мултифункционален ласерски принтер HP MFP M141a

Шифра 1525

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 1525 Ознаки:

Опис

Мултифункционален ласерски принтер, скенер и копир

Резолуција:600×600

Брзина на принтање:20ppm – 8.5 sec

Капацитет на принтање:до 8000 страни

Конекција:USB

LED дисплеј

Процесор:500 MHz

Меморија:64 MB

Кертриџ:HP 150A Black LaserJet Toner Cartridge (~975), W1500A

Скен резолуција:600 ppi

Големина на скенирање:216 до 297 mm

Формат на слики:JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF

Копи резолуција:600 x 400 dpi

Брзина на копирање:20 cpm

Power:220V – 240V nominal @ +/-10% (min 198V, Max 264V), 50 – 60Hz nominal +/- 3Hz (min 47Hz, max 63Hz)

ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ