Електрично термо перниче со топла вода

490.00 ден

Електрично термо перниче со топла вода

Шифра 4583

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4583 Ознака:

Опис

Електрично перниче кое се полни со вода и кое ја загрева водата како би си ги стоплиле рацете, стомакот или креветот доколку го оставите под постелнината.

Безбедно за употреба, одделена е водата од електричните греачи како не би дошло до нивен контакт.

Не е препорачливо да се лежи на неа поради можно истекување на вода.

Да не се користи додека водата се загрева.

Да не се вклучува доколку не е наполнето со вода

Димензии: 27×19 cm

Достапна во сива, зелена и жолта боја.

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сива, Зелена, Жолта