Електрична машина за мелење месо Haeger 2500 w

2,390.00 ден

Електрична машина за мелење месо Haeger 2500 w

Шифра 4201

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4201 Ознаки:

Опис

Електрична машина за мелење месо Haeger 2500 w

3 плочки за сечење со различен дијаметар на отвор за месо

Повеќе додатоци за правење колбаси

Моторот е високо квалитетен од 2500 W за лесно мелење на месо и правење на колбаси.

Лесна за инсталација, склопување и расклопување, лесна за чистење

Метален дел за лесно внесување на месо и пластини додатоци за притисок

Реверзибилна функција, старт и стоп на едно копче

Нелизгачка подлога

Димензии: 30 x 28 x 14 cm