Двострана плотна за печење – Haeger HG 509

1,290.00 ден

Двострана плотна за печење – Haeger HG 509

Шифра 4472

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4472 Ознаки:

Опис

Нелеплива двострана плотна за печење

Дијаметар 25 cm

Лесна за чистење и одржување

Потенциометар за висина на температурата

Работи на 220 V електрична енергија

Моќносст – 1800 W