Блендер Gultac Nutri

1,990.00 ден

Блендер Gultac Nutri

Шифра 4162

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4162 Ознаки:

Опис

Мала потрошувачка на електрична енергија
Сад од цврста пластика
Лесен за миење
Моќност 600 W
Сет од 12 парчиња кој вклучува
Висока моќна база
1 екстрактор сечило
1 нож за мелење
1 голема чаша
2 мали чаши
2 различни држачи за чаша
2 капаци за затварање
Произведен во Турција