Безжичен караоке звучник 8″ – GTS-1671

1,390.00 ден

Безжичен караоке звучник 8″ – GTS-1671

Шифра 4593

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4593 Ознаки:

Опис

Безжичен звучник 8″ со жичан микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Димензии 16x22x30 cm

Излезна моќност 10 W RMS, 30 W PMPO