Електрична машина за мелење Geepas 3000

2,490.00 ден

Електрична машина за мелење 3000 w

Шифра 3176

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3176 Ознаки:

Опис

Електрична машина за мелење месо и зеленчук

Реверзибилна функција

Метален дел за храна

Ниска бучава

Целосно расклоплива за полесно чистење

Нелизгачка подлога

Сечила од нерѓосувачки челик