Пластична столица со метални ногарки

990.00 ден

Пластична столица со метални ногарки

Шифра 4779

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4779 Ознаки:

Опис

Елегантна и модерна столица која нуди удобност во седењето со помош на потпирачите за раце
Совршено ергономски облик
Оптимално за кафулиња, барови, клубови и тераси
Лесно одржување и лесно чистење
Изработена од полипропилен со алуминиумски ногари и гумените стапала обезбедуваат стабилност и безбедност
Идеална за внатрешна и надворешна употреба

Надворешни димензии B x T x H: 590 x 550 x 760 mm
Висина на седиштето: 45 см

Достапна во зелена, сина, бела, црна и крем боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Зелена, Сина, Бела, Црна, Крем