Фен за коса NOVA NV-7080

800.00 ден

Фен за коса NOVA NV-7080

Шифра 4119

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4119 Ознаки:

Опис

Фен за коса NOVA NV-7080

МОдерен дизајн

Моќен мотор