Попуст!

Шиатсу масажер за стопала со загревање

Original price was: 1,790.00 ден.Current price is: 1,490.00 ден.

Шиатсу масажер за стопала со загревање

Шифра 4316

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4316 Ознаки:

Опис

Компактен масажер за шиатсу масажа за стопала со загревање

Прилагодување на моќноста: 3 степени

Мрежа која дозволува слободен проток на воздух, без потење

Надворешната ткаенина се отстранува за перење

Совршен за домашна употреба. Погоден за луѓе со лош сон, луѓе со висок притисок на работа, постари лица итн.

Моќност: 24 W

Работи дирекно приклучен на електрична енергија од 220 V,  со наменски адаптер

Димензии: 38 x 28 x 8 cm