Авто радио – Element

1,150.00 ден

Авто радио Element

Шифра 6010

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Авто радио Element со моќност 4 x 50 w

USB порта, слот за мемориска картичка, bluetooth, aux

Еуро џек