Лежалка – креветче за домашни миленици

2,690.00 ден

Лежалка – креветче за домашни миленици

Шифра 4720

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4720 Ознаки:

Опис

Кадрава мека кадифена лежалка за домашни миленици
Полнење со пена и дно што не се лизга
Отстранливо перниче со полнење од полиестерско руно
Навлаката на перницата може да се отстрани за лесно перење
Димензии : 100×75 cm