Детски склопливи плакари

1,190.00 ден2,290.00 ден

Детски склопливи плакари

Шифра 3273

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3273 Ознаки:

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ :

Големина и цена:

6 коцки – 75 x 37 x 111см – 1190 ден.
12 коцки – 111 x 37 x 147см – 1990 ден.
16 коцки – 147 x 37 x 147 cm – 2290 ден.
– Секоја коцка може да издржи тежина до 10 килограми
– Удобен и пренослив
– Лесен и водоотпорен.
– Лесно се собира и расклопува
– Ефикасно отстранување на прашина и дамки
– Практичен начин на складирање на детската облека или играчки

Дополнителни информации

Одберете глемина

6 коцки – 75 x 37 x 111см – 1190 ден., 12 коцки – 111 x 37 x 147см – 1990 ден., 16 коцки – 147 x 37 x 147 cm – 2290 ден.