Мултипрактик – блендер – сецко CVS 1100 w

2,190.00 ден

Мултипрактик – блендер – сецко CVS 1100 w

Шифра 3601

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3601 Ознаки:

Опис

Мултипрактик изработен од високо квалитетна пластика со ножеви од нерѓосувачки челик.

Може да блендира, сецка, мати, ренда

Моќност 1100 W

Произведено во Турција