Преносен уред за греење и ладење 12 L

3,690.00 ден

Преносен уред за греење и ладење 12 L

Шифра 4178

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лади до 8-10 степени или загрева до 60 степени целзиусови

Идеален за во автомобил, камион, камп приколка …

Работи на 12 V, се приклучува на запалката во автомобил или на 220 v во домот

Дигитален дислеј

Капацитет 12 л

Моќност 60 W