Попуст!

Церада – платно за надворешна тенда 3 x 3 м

1,790.00 ден

Церада за надворешна тенда 3 x 3 м

Шифра 3640

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3640 Ознаки:

Опис

Церада платно за тенда со димензии 3 x 3 m

Квалитетно водоотпорно платно

Лесна за монтажа

Достапно во сина боја