Вакум масажер против целулит

990.00 ден

Вакум масажер против целулит

Шифра 3447

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3447 Ознаки:

Опис

Вакум масажер кој го разбива масното ткиво, го намалува целулитот, го обликува телото и кожата ја прави мека и еластична.

Ролерите за масажа дополнително ја зголемуваат механичкото дејство на заоблените врвови на вакум чашите.

Светлинските бранови генерирани од црвените LED диоди, вградени во главниот модул на масажерот, го стимулираат природниот колаген и еластин, забавувајќи го процесот на стареење. Кожата станува помазна и посветла.

Може да се користи на сите делови од телото, раце, нозе, задник, грб, стомак …

Безжичен е и се полни со УСБ полнач