Цедилник за кујнски садови

870.00 ден

Цедилник за кујнски садови

Шифра 3440

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Цедилник за кујнски садови

Изработен од високо квалитетен инокс

Елегантен и модерен дизајн, се прилагодува во дизајнот на секоја кујна

Димензии: 45 x 33 x 25 cm