Наткасна – Carter

1,990.00 ден

Наткасна Carter

Шифра 4876

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4876 Ознаки:

Опис

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Висина: 49,4 cm

Ширина: 29,6 cm

Длабочина: 29,6 cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.