Електрично ѓeзве за кафе – Sinbo

990.00 ден

Електрично ѓeзве за кафе – Sinbo

Шифра 4180

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4180 Ознаки:

Опис

Електрично ѓезве за кафе со транспарентен дизајн и прекрасен естетски изглед.

Наменето за приготвување на 4-5 шолји кафе, капацитет 400 ml.

Безбедносен систем од прегревање или доколку остане без вода.

Брзо приготвување на турско кафе.

Моќност 1000 w.