Бокал за вода BOSCH TWK3A014

3,090.00 ден

Бокал за вода BOSCH TWK3A014

Шифра 4004

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 4004 Ознаки:

Опис

Бокал за вода BOSCH TWK3A014

TWK3A014 е кетел за вода волумен 1,7 л. црвена боја

Тројна безбедносна заштита:

-автоматско исклучување

-заштита од прегревање

-исклучување при подигање од кукуштето

Покриен грејач

Филтер за бигор

Кабел на намотување

Волумен 1,7 л

Технички спецификации:

Моќност: 2000-2400 W

Дното од нерѓосувачки челик, грејачи се покриени

Филтер за бигор

Резервоар за вода со добра видливос

Заклучување на капакот за поголема безбедност

Осветлен прекинувач за вклучување / исклучување

Автоматско исклучување: автоматски се исклучува кога водата ќе достигне температура на вриење

Заштита од прегревање

Easy storage: кабелот се намотува

Безбедност:

Заклучување на капакот за поголема безбедност

Целосна гаранција на производот од 24 месеци