Апарат за филтер кафе BOSCH TKA3A034 – 1100 W

3,890.00 ден

Апарат за филтер кафе BOSCH TKA3A034

Шифра 4005

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4005 Ознаки:

Опис

Апарат за филтер кафе BOSCH TKA3A034

TKA6A041 e самостојна машина за филтер кафе –црвена боја

Систем за подготовка за оптимално по вкус кафе

DripStop: Функција против капење, плочата останува чиста и без дамки

Отстранлив лесен резервоар за вода со индикатор

Лесно чистење на апаратот благодарение на големиот отвор

AutoOff: посигурно и полесно автоматско исклучување на апаратот

Технички спецификации:

Моќност: 1100 W

Стаклен бокал за 10/15 чаши (1,25 л)

Отстранлив филтер (1×4)

Транспарентен, одвоен сад за вода со интегрирана рачка – нивото на вода читливо од надвор

Лесно складирање на кабелот

Кафе апарат за 10 филтер чаши

Гаранција на производот од 12 месеци