Тостер BOSCH TFB3302V

5,390.00 ден

Тостер BOSCH TFB3302V

Шифра 4038

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4038 Ознака:

Опис

Тостер BOSCH TFB3302V

Опис:

TFB3302V e контакт грил алуминиум / антрацит

Три различни позиции овозможуваат различни функции: затворен како контактна скара, отворен како за грил или како скара со горното и долното греење

Mоќност од 1800 W – обезбедува брзо загревање и постојана температура

Благодарение на термостатот, совршено можете да ја прилагодите идеалната температура за сите видови јадења

Плочи од алуминиум со анти лепливи премази, лесно се чистат во машина за миење садови

Плочите се со одводи за маснотии

Сите додатоци се перат во м. за садови

Easy storage: лесно намотување на кабелот

Технички информации:

Номинална моќност: 1800 W

Мултифункционално греење на три различни позиции

Континуирано прилагодување на температурата со вграден прекинувач за вклучување / исклучување

Контролната сијаличка се гаси кога е достигната поставената температура

Плочи од алуминиум со анти лепливи премази
Плочи може да се отстранат за чистење
Прилагодлива висина на горната плоча
Инструкции за печење на апаратот

Голема површина на грилот од 310 х 220мм

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци