Рачен блендер BOSCH MSM6S10B

3,390.00 ден

Рачен блендер BOSCH MSM6S10B

Шифра 4024

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4024 Ознаки:

Опис

Рачен блендер BOSCH MSM6S10B

Опис :

MSM6S10B e рачен блендер од 750 W црн / нерѓосувачки челик

Исклучително моќен мотор од 750 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни

12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

SoftTouch: совршено лежи во рака

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

Елегантен и модерен дизајн кој одговара на вашата кујна благодарение на издржливиот нерѓосувачки челик.

AntiSPlash: заштита од прскање со нов оптимизиран дизајн

Перформанси:

Исклучително моќен мотор од 750 W, кој најчесто се користи во професионалните кујни

12 брзини за речиси секоја примена со додаток турбо функција

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

Иновативен, остар нож QuattroBlade со четири ножеви за совршени резултати при пасирање, мешање и сецкање

Комфорт:

Тивок мотор со малку вибрации

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, прави работата да биде едноставна и лесна

Лесно пасирање и мешање без иритирачко прскање, нова иновативна форма на блендерот

Сите делови освен моторот се перат во м. за садови

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци