Рачен блендер BOSCH MSM66120

3,390.00 ден

Рачен блендер BOSCH MSM66120

Шифра 4023

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4023 Ознаки:

Опис

Рачен блендер BOSCH MSM66120

Опис :

MSM66120 e рачен блендер од 600 W со додаток сецко

Боја: сиво/бела

Мотор со моќност од 600 W брзо ќе измеша и дроби се што сакате

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

SoftTouch: совршено лежи во рака

Ергономски дизајн – практичност и ефикасност

QuattroBlade: четири ножеви за совршени резултати

AntiSPlash: заштита од прскање со нов оптимизиран дизајн

Перформанси:

Мотор со моќност од 600 W брзо ќе измеша и дроби се што сакате

TurboButton: копче за дополнителна и максимална моќност

Посебни 12 подесувања на брзината

Иновативен, остар нож QuattroBlade со четири ножеви за совршени резултати при пасирање, мешање и сецкање

Практичен мини сецко кој сече билки, ореви, кромид, месо, сирење …

Комфорт:

Тивок мотор со малку вибрации

Ергономски дизајн на рачката која совршено лежи на раката, прави работата да биде едноставна и лесна

Лесно пасирање и мешање без иритирачко прскање, нова иновативна форма на блендерот

Сите делови освен моторот се перат во м. за садови

Безбедност:

Целосна гаранција на производот од 24 месеци