Попуст!

Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Pro 360°, BHR4193GL

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,890.00 ден.

Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Pro 360°, BHR4193GL

Шифра 2048

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2048 Ознаки:

Опис

Xiaomi Mi камера за видео надзор на вашиот дом 3MP

Безжично поврзување 2.4 WiFi IEEE802.11b/g/n

Bluetooth 4.2 безжично поврзување

Слот за мемориска картичка до 64 GB (не е вклучена во пакетот)

IR светло за ноќно снимање до 15 m

F 1.4 оптичка леќа со зголемен проток на светлина за почиста слика

Видливо поле на оптичката леќа 110°

Аудио – видео комресија H.265

Резолуција 2304×1296 – 2К

Опсег на видливост 360° хоризонтално и 118° вертикално

Оперативен систем: Андроид 4.4 и понов или iOS 9.0 или понов

Можност за двонасочна комуникација преку вграден двоен микрофон и звучник
Испраќање на аларм при детекција на движење на корисник
Напојување преку УСБ кабел вклучен во пакувањето
Димензии: 122x78x78 mm

Тежина: 349 gr.

Гаранција: 12 Месеци