Појас – стабилизатор за половина

490.00 ден

Појас – стабилизатор за половина

Шифра 3429

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3429 Ознаки:

Опис

Појас – стабилизатор за половината – кичмата

Може да се користи и како појас за слабеење

Повеќе големини

Каиши за подобро прицврстување