Музичка маса со животни

2,460.00 ден

Музичка маса со животни

Шифра 3157

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3157 Ознаки:

Опис

Изработена од високо квалитетна, нетоксична пластика

Идеална за деца на возраст од 6-36 месеци.

Секое копче активира различна мелодија

Горниот дел може да се користи и без ногарките