Сушара за алишта – Air O Dry

1,490.00 ден

Сушара за алишта – Air O Dry

Шифра 3257

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3257 Ознаки:

Опис

Сушара за алишта која може да ја користите секаде во домот

Топлиот воздух кој кружи внатре во сушарата за многу краток период ги суши алиштата.

Антиалергена, лесна за употреба и одржување.