Фритеза на топол воздух од 15 L

4,600.00 ден

Мултифункционална фритеза на топол воздух од 14 Л

Шифра 4175

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4175 Ознаки:

Опис

Мултифункционална фритеза на топол воздух од 15 L

Подгответе ги вашите омилени јадења без употреба на масло

Направен од издржливи материјали отпорни на корозија со заштитна пластика лесна за чистење и одржување

Внатрешноста на рерната е направена од нерѓосувачки челик, со нелеплива облога.

Капацитетот од 15 литри лесно овозможува печење на пиле, пржење на поголема количина на храна

Врата со огноотпорно стакло преку која лесно се набљудува приготвената храна.

Димензии: 37 x 37 x 29 cm

Моќност 1400 W