Безжични слушалки AH-906 Rainbow

890.00 ден

Безжични слушалки AH-906 Rainbow

Шифра 3750

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3750 Ознаки:

Опис

Безжична технологија за поврзување со вашиот мобилен телефон или компјутер

Слот за мемориска картичка, MP3 player

Примање на повици од вашиот мобилен телефон

Достапни во сина, розе, бела и црно-бела боја