Сет од три клуб масички

1,590.00 ден

Сет од три клуб масички

Шифра 4697

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4697 Ознаки:

Опис

Сет од 3 клуб масички со следниве димензии:

Дијаметар 35 cm, висина 48, 52, 55 cm соодветно

Горната рамна површина е изработена од иверка со висок квалитет и со сертификати TSE, European Union EN, ISO 9001 и FSC.

Рабовите се обложени со прва класа PVC лента.

Ногарите се метални со висок квалитет.

Пакетите ги вклучуваат сите потребни завртки и додатоци за лесна инсталација.

Производот е многу лесен за инсталирање. Позициите за инсталација се означени. Зашрафувањето зависи од вас. Можете лесно да го инсталирате со едноставни рачни алатки.

Достапни во повеќе бои и дезени.

Дополнителни информации

Одберете модел и боја

Црн мермер со сребрена лента – 3837, Бел мермер со сребрена лента – 3841, Дрвени со златна лента – 3842, Сиви со сребрена лента – 3843, Бели со бела лента – 3844, Црн мермер со црна лента – 3847, Дрвени со кафеава лента – 3851, Дрвени со златна лента – 3856, Сиви со златна лента – 3858, Бели со златна лента – 3859