Безжичен караоке звучник 15″ ETD-23bt

5,600.00 ден

Безжичен караоке звучник 15″ ETD

Шифра 6055

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6055 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 15″ со два безжичени микрофони

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Литиумска батерија која овозможува работа од 4-6 часа

Димензии: 42 x 39 x 62 cm

Моќност 40 W