Прикажан е еден резултат

Електрична фритеза 3 л, 2000 вати

1,590.00 ден

Електрична фритеза 3 л, 2000 вати

Шифра 4147

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com